Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés

“Keresztyén szellemiséget, kiváló szakmai szintű oktatást, sportolási lehetőséget kínálunk óvodától az érettségiig! Hit, tudás, szeretet…"

A Csillagfürt nevet viseli majd óvodánk

A református egyházközség és intézményünk Igazgatótanácsa március 2-án tartott ülésén több fontos dologban hozott döntést.

2022.03.03.


Image

Az Igazgatótanács tagjai szavaztak arról, hogy felvételi rendszer lesz a református óvodában a következő tanévtől, amelyhez egy kérdőívet dolgoztak ki a döntés-élőkészítők. A grémium tagjai döntöttek az óvoda nevéről is. A köznevelési intézmény intézményegységeként működő ovi neve Csillagfürt Református Óvoda lesz. Mint ismert, az egyházközség félmilliárdos beruházásként új óvodát épít a Földvár Bölcsőde mellett, az Élővíz-csatorna partján, és a következő nevelési év is itt indul majd. Ugyancsak döntés született a leendő ötödik évfolyamos osztályokat vezető pedagógusokról: a jelenleg a Petőfi utcán tanuló csoportok osztályfőnökei Pilán Viktor (5.B) és Arató Tamás (5.A) lesznek, a Rákóczi utcán tanuló mostani negyedikes osztályt pedig Vargáné Tuska Anita vezeti jövőre.

Mucsi AndrásKapcsolat

intézményegységeink elérhetőségei


Gimnázium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Dr. Pataki Ágnes
Intézményegység vezető: Dr. Pataki Ágnes
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@refibekes.hu

Általános Iskola


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Vég Gábor
Intézményegység vezető: Vég Gábor
Telefon: 66/411-222
Email: szkirgkaracs@gmail.com

Óvoda


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Vég Gábor
Intézményegység vezető: Farkas-Piskóty Boglárka
Telefon: 66/411-438
Email: ovodajantyik@gmail.com

Kollégium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Dr. Pataki Ágnes
Intézményegység vezető: Bíró Péter
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@refibekes.hu