Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés

“Keresztyén szellemiséget, kiváló szakmai szintű oktatást, sportolási lehetőséget kínálunk óvodától az érettségiig! Hit, tudás, szeretet…"

Kollégium – átadták a rekreációs és kondicionáló termet

Kollégista tanulóink birtokba vehették a mintegy tízmillió forint értékű eszközökkel felszerelt rekreációs és kondicionáló helyiséget.

2024.05.24.


Image

Bíró Péter kollégiumi intézményegység vezetőjének és Samu Gábor a Békési Torna Egylet elnökének együttműködési megállapodása alapján iskolánk kollégiumában kondicionáló terem került kialakításra. A mintegy tízmillió forint értékű eszközök a bentlakásos diákok testedzéséhez, sportolásához és rekreációs tevékenységéhez biztosítanak egyedülálló feltételeket. Bíró Péter intézményegység vezető úr és Samu Gábor elnök úr megállapodásának nem titkolt célja, hogy tovább vigyék néhai Balog János a Békési Súlyemelő Szakosztály vezetőjének emlékét, egy életen át tartó munkájának eredményét. Ennek az eszmének megfelelően néhai Balog János edző tanítványa, Nagy Zsolt junior országos bajnok súlyemelő, iskolánk 11.A osztályos tanulója jelképesen átadta az edzőterem kulcsait a kollégium képviseletében Csomós Csaba Álmos 10.ACD osztályos tanulónak. A kondicionáló helyiség csak a kollégiumi intézményegység vezető engedélyével a nevelőtanárok felelősségével vehető igénybe. A terem felügyeletével pedig Nagy Zsolt súlyemelő, 11.A, valamint Fodor Zoltán labdarúgó, intézményünk 11.CD osztályos tanulói vannak megbízva.Kapcsolat

intézményegységeink elérhetőségei


Gimnázium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Dr. Pataki Ágnes
Intézményegység vezető: Dr. Pataki Ágnes
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@refibekes.hu

Általános Iskola


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Vég Gábor
Intézményegység vezető: Vég Gábor
Telefon: 66/411-222
Email: szkirgkaracs@gmail.com

Óvoda


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Vég Gábor
Intézményegység vezető: Farkas-Piskóty Boglárka
Telefon: 66/411-438
Email: ovodajantyik@gmail.com

Kollégium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Dr. Pataki Ágnes
Intézményegység vezető: Bíró Péter
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@refibekes.hu