Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés

“Keresztyén szellemiséget, kiváló szakmai szintű oktatást, sportolási lehetőséget kínálunk óvodától az érettségiig! Hit, tudás, szeretet…"

Diákolimpia megyei döntő II. helyezés fiú kézilabdában

2021. november 4-én Békésen került sor a Diákolimpia V-VI. korcsoportos, fiú kézilabda megyei döntőre. A két naposra tervezett versenyt végül egy napba sűrítették bele a szervezők, az egyik békéscsabai iskola visszalépése miatt.

2021.11.09.


Image

 

Résztvevő iskolák:

Békéscsabai Belvárosi Általános iskola és Gimnázium

Békéscsabai SZC Széchenyi István Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Technikum és Kollégium

Orosházi Táncsics Mihály Gimnázium és Kollégium

Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, Békés

Iskolánk csapata az első mérkőzést a Belvárosi suli ellen nyerte meg, majd a második mérkőzésen a „Közgé” csapata ellen győzedelmeskedett. A harmadik mérkőzés számított a legizgalmasabbak, a fiúk tudták ez lesz a legszorosabb meccs. Az egész mérkőzés alatt fej-fej mellett haladt a két csapat, mely döntetlen eredménnyel zárult. Mivel az orosháziaknak összesítésben több dobott góljuk volt, így jobb gólkülönbséggel ők lettek a nap győztesei, iskolánk csapat a 2. helyen jutott tovább a területi döntőbe. Gratulálunk!

A csapat tagjai: Birgés Dávid Zsolt, Braun József, Dobrai Dávid, Fábián Gábor, Fazekas Levente Nimród, Fekete Benjámin, Halasi Erik, Kovács Rajmund, Lakatos Soma, Petrus Levente, Rácz Nataniel, Rusznák Patrik, Szöllősi Marcell, Vigh Gergő. Testnevelő, edző: Cifra TiborKapcsolat

intézményegységeink elérhetőségei


Gimnázium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Dr. Pataki Ágnes
Intézményegység vezető: Dr. Pataki Ágnes
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@refibekes.hu

Általános Iskola


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Vég Gábor
Intézményegység vezető: Vég Gábor
Telefon: 66/411-222
Email: szkirgkaracs@gmail.com

Óvoda


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Vég Gábor
Intézményegység vezető: Farkas-Piskóty Boglárka
Telefon: 66/411-438
Email: ovodajantyik@gmail.com

Kollégium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Dr. Pataki Ágnes
Intézményegység vezető: Bíró Péter
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@refibekes.hu