Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés

“Keresztyén szellemiséget, kiváló szakmai szintű oktatást, sportolási lehetőséget kínálunk óvodától az érettségiig! Hit, tudás, szeretet…"

A sütőolaj nem teher – pénzt hoz az iskolánknak!

A Biotrans Környezetirányítási és Hulladékgazdálkodási Kft. városunkban is több helyen gyűjti a használt lakossági növényi olajat. Az óvodákban vannak gyűjtő edényzetek, és ha ügyesen megszervezik a gyűjtést, akkor egy kis bevételre tehernek szert az óvodai alapítványok, mint az akció kedvezményezettjei.

2021.09.30.


Image

Mucsi András iskolaügyi gondnok előterjesztése alapján az Igazgatótanács döntése értelmében a Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium is csatlakozott ehhez az akcióhoz, és az óvoda mellett a felső tagozat Szánthó Albert utcai épületében, valamint a gimnáziumban van gyűjtő edényzet. A cél eredetileg a Jantyik utcai óvoda ezirányú támogatása volt, de a fenntartói feladatok egy részét is ellátó Igazgatótanács az ötletet felkarolva a teljes intézményre kiterjesztette a gyűjtést. A szerződést az intézmény megkötötte a céggel, és így a Refi is csatlakozott a „Cseppet sem!” akcióhoz. Kérjük intézményünk szülői közösségét, hogy az ügyet felkarolva éljenek azzal lehetőséggel, hogy az intézményegységekben elhelyezett gyűjtőpontokra hozhatják az otthon többnyire terhet jelentő használt sütőolajat.Kapcsolat

intézményegységeink elérhetőségei


Gimnázium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Dr. Pataki Ágnes
Intézményegység vezető: Dr. Pataki Ágnes
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@refibekes.hu

Általános Iskola


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Vég Gábor
Intézményegység vezető: Vég Gábor
Telefon: 66/411-222
Email: szkirgkaracs@gmail.com

Óvoda


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Vég Gábor
Intézményegység vezető: Farkas-Piskóty Boglárka
Telefon: 66/411-438
Email: ovodajantyik@gmail.com

Kollégium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Dr. Pataki Ágnes
Intézményegység vezető: Bíró Péter
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@refibekes.hu