Matematika szekció 5-6. évfolyam
1. helyezett Kádas Nándor Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
2. helyezett Kendrella Ákos Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
3. helyezett Kiss Hanna Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Matematika szekció 7-8. évfolyam
1. helyezett Székács Márk Magvető Református Általános Iskola és Óvoda
2. helyezett Székács Kristóf Magvető Református Általános Iskola és Óvoda
3. helyezett Barkász Péter Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Természetismeret szekció
1. helyezett Gólya Gréta Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
2. helyezett Szekeres Nikoletta Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
3. helyezett Molnár Orsolya Kis Bálint Református Általános Iskola és Óvoda
Informatika szekció
1. helyezett Márki Márk Kunmadarasi Református Általános Iskola
2. helyezett Kocsis László Kunmadarasi Református Általános Iskola
3. helyezett Gál Sándor Kunmadarasi Református Általános Iskola
Rajz szekció 5-6. évfolyam
1. helyezett Szabó Bence János Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
2. helyezett Adamcsik Tamara Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
3. helyezett Bécsi Petra Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
különdíj Józsa Marcell Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Rajz szekció 7-8. évfolyam
1. helyezett Bíró Netti Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
2. helyezett Gólya Gréta Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
3. helyezett Antal Gergő Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
különdíj Litinec Tímea Kis Bálint Református Általános Iskola és Óvoda
Történelem szekció 7-8. évfolyam
1. helyezett Czapp Csenge, Nazsa György, Tímár Rebeka Magvető Református Általános Iskola és Óvoda
2. helyezett Kovács Viktória, Kugler Szabolcs, Sipos Ádám Kis Bálint Református Általános Iskola és Óvoda
3. helyezett Kerepeczki Fanni, Korcsok Roland, Kürti Dóra Szegedi Kis István Református Gimnázium, Ált. Iskola, Óvoda és Koll.
különdíj Murányi Pál Kunmadarasi Református Általános Iskola
Történelem 9-10. évfolyam
1. helyezett Maczik Róbert, Szilágyi Gábor Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
2. helyezett Balog Sára, Balog Ákos, Balog Gábor Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
3. helyezett Lovas Cintia, Geletóczky Titanilla, Sziegl Zsanett, Vértes Viktória Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium
Angol nyelv 7-8. évfolyam
1. helyezett Mezei Virág, Perlaki Réka, Szűcs Barnabás Magvető Református Általános Iskola és Óvoda
2. helyezett Balogh Balázs, Hegedűs Ferenc, Szűcs Mihály Szegedi Kis István Református Gimnázium, Ált. Iskola, Óvoda és Koll.
3. helyezett Kelemen Zsuzsa, Kun Tímea, Pepó Barbara Dr. Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Német nyelv 7-8. évfolyam
1. helyezett Csillag Virág, Gyulai Fanni, Pálfi László Kis Bálint Református Általános Iskola és Óvoda
2. helyezett Köteles Krisztina, Soós Dóra, Péter Lilla Dóra Szegedi Kis István Református Gimnázium, Ált. Iskola, Óvoda és Koll.
3. helyezett Sárosi Boldizsár,Szabó Adrienn, Tar Ákos Magvető Református Általános Iskola és Óvoda