Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés

“Keresztyén szellemiséget, kiváló szakmai szintű oktatást, sportolási lehetőséget kínálunk óvodától az érettségiig! Hit, tudás, szeretet…"

Kajak-Kenu - Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság

2024. május 19-én Győrben a Mosoni-Dunán rendezték meg az Országos Magyar Bajnokságon.

2024.05.24.

Image

Iskolánk 5. évfolyamos tanulói, Erdélyi Borbála, Papp Nóra, Vigh Aliz, 5 kilométeres távon indultak, ők a Békési Kajak-Kenu Club gyermek korosztályú versenyzői.

A szezon első megmérettetését ügyes versenyzéssel, szép eredménnyel zárták.

MK-4-es U-11-es csapathajóban Papp Nóra ezüstérmet szerzett, így a dobogó második fokára állhatott fel csapattársaival, míg az U-12-es csapathajóban Erdélyi Borbála, Vigh Aliz a népesebb mezőnyben az értékes 8. helyet szerezte meg.

Gratulálunk nekik, további sok sikert kívánunk!