Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés

“Keresztyén szellemiséget, kiváló szakmai szintű oktatást, sportolási lehetőséget kínálunk óvodától az érettségiig! Hit, tudás, szeretet…"

Európai Diáksport napja

Iskolánk a Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium, általános iskola alsó és felső tagozata valamint a gimnáziumi tagintézménye csatlakozott az Európai Diáksportnaphoz.

2023.10.09.


Image

A rendezvényre 2023. szeptember 29.-én került sor, amikor is az általános iskolás korú diákoktól a középiskolás diákokig, különböző sporteseményeken és mozgásprogramokon vettek részt a tanulók, amelyeket az Európai Diáksportnap alkalmából szervezett az iskolánk testnevelés munkaközössége. Az esemény célja az egészséges életmód népszerűsítése és a testmozgás hangsúlyozása volt. A diákok aktívan vettek részt a programokon és nagy lelkesedéssel sportoltak.

Iskolánk tanárai egy - egy betűt emeltek a magasba, amivel hirdettük a diáksport támogatását. Ez a kreatív megközelítés remek módja annak, hogy felhívják a figyelmet a diáksport fontosságára. Az ilyen összefogás, elkötelezettség segíthet abban, hogy a diákok aktívabbak legyenek, egészségesebben éljenek és élvezzék a testmozgást. Gratulálunk az iskolánknak a lebonyolító tanároknak.

Köszönjük mindenki részvételét és támogatását!Kapcsolat

intézményegységeink elérhetőségei


Gimnázium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Dr. Pataki Ágnes
Intézményegység vezető: Dr. Pataki Ágnes
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@refibekes.hu

Általános Iskola


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Vég Gábor
Intézményegység vezető: Vég Gábor
Telefon: 66/411-222
Email: szkirgkaracs@gmail.com

Óvoda


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Vég Gábor
Intézményegység vezető: Farkas-Piskóty Boglárka
Telefon: 66/411-438
Email: ovodajantyik@gmail.com

Kollégium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Dr. Pataki Ágnes
Intézményegység vezető: Bíró Péter
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@refibekes.hu