Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés

“Keresztyén szellemiséget, kiváló szakmai szintű oktatást, sportolási lehetőséget kínálunk óvodától az érettségiig! Hit, tudás, szeretet…"

Elfogadta a fenntartó a SZKIRG éves beszámolóját

Szeptember 13-án tartott igazgatótanácsi és presbitériumi ülést a Békési Református Egyházközség, ahol a tisztségviselők elfogadták a Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium beszámolóját a 2017/2018. tanévről.

2018.09.20.


Image

Szakgimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium beszámolóját a 2017/2018. tanévről.

Palatinus Pál igazgató a fenntartót képviselő igazgatótanács elé terjesztette a gimnázium, általános iskola, dévaványai általános iskola, óvoda és a kollégium beszámolóját, amelyeket az igazgatótanács tagjai egyhangú szavazással fogadtak el. Az igazgatótanács az októberi és novemberi ülésein részletesen foglalkozik az egyes intézményegységek és tagintézmények tevékenységével, a részterületek felelőseinek lesz lehetősége részletesen kifejteni a végzett tevékenységet a fenntartó testület előtt. Az intézmény vezetője megköszönte a támogatást, hiszen az egyhangúan történt elfogadás a bizalom jele a fenntartó egyházközség részéről az intézmény felé.Kapcsolat

intézményegységeink elérhetőségei


Gimnázium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes:
Intézményegység vezető: Dr. Pataki Ágnes
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@szkirg.hu

Általános Iskola


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes:
Intézményegység vezető: Vég Gábor
Telefon: 66/411-222
Email: szkirgkaracs@gmail.com

Óvoda


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes:
Intézményegység vezető: Taróné Tyukodi Anikó
Telefon: 66/411-438
Email: ovodajantyik@gmail.com

Kollégium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes:
Intézményegység vezető: Tyukodi Marianna
Telefon: 66/411-867