Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés

“Keresztyén szellemiséget, kiváló szakmai szintű oktatást, sportolási lehetőséget kínálunk óvodától az érettségiig! Hit, tudás, szeretet…"

Ballagás és Tanévzáró

Kedves Szülők!

2020.06.08.


Image

Kedves Szülők!

 

Intézményünk tantestülete Önökkel együtt nagyon sajnálja, hogy a nyolcadikos és a végzős középiskolás diákjaink nem tudnak a hagyományos, megszokott módon búcsút venni, elballagni az általános iskolából és a középiskolából.

Bizonyára Önök is hallották, hogy az Operatívtörzs pénteki (06.05.) sajtótájékoztatóján beszéltek az általános iskolai ballagás lehetőségéről:

„ Lehetővé teszik, hogy az osztályok megfelelő távolságtartással és higiéniás szabályok betartásával körbejárhassák iskoláikat, a nézők (szülők) ugyanakkor legfeljebb az iskolák udvarain lehetnek majd- jelentette ki Müller Cecília országos tiszti főorvos.”

A sajtótájékoztató után mi is mérlegeltük a lehetőségeinket, és úgy döntöttünk, hogy ebben a tanévben online/videó üzenetes ballagással köszönünk el ballagó tanulóinktól. Az online/videó üzenetes ballagás az intézmény honlapján és a Békésmátrixon lesz elérhető.

Megértésüket köszönjük.

Sajnos tanévzáró ünnepségünk sem lesz. A bizonyítványokat, elismeréseket osztálykeretben vehetik majd át a diákok (június 24 és 26. között). Az osztályszintű tanévzáró/bizonyítvány osztás időpontjáról és a helyszínéről az osztályfőnököktől kapnak tájékoztatást.

Ezúton is köszönöm segítő, támogató együttműködésüket.

 

2020. június 8.                                                                 Üdvözlettel: Palatinus Pál, igazgatóKapcsolat

intézményegységeink elérhetőségei


Gimnázium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Dr. Pataki Ágnes
Intézményegység vezető: Dr. Pataki Ágnes
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@refibekes.hu

Általános Iskola


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Vég Gábor
Intézményegység vezető: Vég Gábor
Telefon: 66/411-222
Email: szkirgkaracs@gmail.com

Óvoda


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Vég Gábor
Intézményegység vezető: Farkas-Piskóty Boglárka
Telefon: 66/411-438
Email: ovodajantyik@gmail.com

Kollégium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes: Dr. Pataki Ágnes
Intézményegység vezető: Tyukodi Marianna
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@refibekes.hu