Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés

“Keresztyén szellemiséget, kiváló szakmai szintű oktatást, sportolási lehetőséget kínálunk óvodától az érettségiig! Hit, tudás, szeretet…"

Leendő első osztályos tanulóink szeretetvendégsége

Intézményünkben hagyomány, hogy a tanévnyitó ünnepségen fogadalmat tesznek az iskolába lépő diákjaink. A nagy nap előtt egy szeretetvendégséggel egybekötött délutánra hívtuk és vártuk mindhárom osztályunk tanulóit és kedves szüleiket a református templomba.

2019.09.02.


Image

Intézményünkben hagyomány, hogy a tanévnyitó ünnepségen fogadalmat tesznek az iskolába lépő diákjaink. A nagy nap előtt egy szeretetvendégséggel egybekötött délutánra hívtuk és vártuk mindhárom osztályunk tanulóit és kedves szüleiket a református templomba. A rendezvény elején Palatinus Pál igazgató köszöntötte az egybegyűlteket, majd Vég Gábor általános iskolai intézményegység – vezető adott rövid tájékoztatást a tanév kezdésével kapcsolatban. Ez után került sor a fogadalomtétel gyakorlására. A délután fénypontját a református gyülekezet hölgytagjai által készített sütemények jelentették, melyet mindenki jóízűen fogyaszthatott el a Békési Református Egyházközség gyülekezeti termében.

 

Vég Gábor intézményegység - vezetőKapcsolat

intézményegységeink elérhetőségei


Gimnázium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes:
Intézményegység vezető: Dr. Pataki Ágnes
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@szkirg.hu

Általános Iskola


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes:
Intézményegység vezető: Vég Gábor
Telefon: 66/411-222
Email: szkirgkaracs@gmail.com

Óvoda


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes:
Intézményegység vezető: Taróné Tyukodi Anikó
Telefon: 66/411-438
Email: ovodajantyik@gmail.com

Kollégium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes:
Intézményegység vezető: Tyukodi Marianna
Telefon: 66/411-867