Szegedi Kis István Református Gimnázium, Technikum, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium Békés

“Keresztyén szellemiséget, kiváló szakmai szintű oktatást, sportolási lehetőséget kínálunk óvodától az érettségiig! Hit, tudás, szeretet…"

Családi nap meglepetéssel

2009. október második szombatján tárult ki először a Szánthó Albert utcai iskola kapuja szombat délután.

2019.10.14.


Image

Hívtuk, vártuk a gyerekeket, szülőket egy tartalmas időtöltésre, ahol minden látogató találhatott magának kellemes, érdekes elfoglaltságot. A rendezvény olyan sikeres volt, hogy ettől kezdve minden évben megrendeztük a Családi Napot. Az idei már a 11. volt, és elmondhatjuk, hogy még mindig népszerű ez a rendezvényünk, sok vendég megfordult az elmúlt szombaton is iskolánkban.

Igyekszünk minden évben bővíteni a kínálatot. A már megszokott helyszínek (fafaragás, agyagozás, szimulátor, „Babaház”, sakkozás, csillámtetoválás, teaház, interaktív játék, lovaglás, lovas kocsikázás, óriás csúszda, gladiátor ring, íjászat, „vicces” kerékpár) mellett már kiállítással is büszkélkedhetünk. A selyemvirág és a horgolt figurák igazi színfoltjai voltak az ünneplőbe öltözött iskolánknak.

Kipróbálhatták a gyerekek lufi hajtogatást.

A tornateremben bemutatkoztak a kis wing tsun kung fusok.

QR kód leolvasással és megfejtésével csoki jutalomért lehetett játszani.

Fél 5-kor nagyon sokan gyülekeztek az ebédlőben, mert sorsolásra készültünk.

A nap folyamán regisztrálók közül húztunk ki 3 nevet. A szerencsések 1-1 házi készítésű tortával indulhattak haza.

Hiszem, hogy aki velünk volt, jól érezte magát. A képek sok mindent elárulnak… Legfőképpen az önfeledt gyermeki mosolyok erősítenek bennünket, szervezőket abban, hogy nincs megállás. Jövőre ismét lesz Családi Nap! SmileKapcsolat

intézményegységeink elérhetőségei


Gimnázium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes:
Intézményegység vezető: Dr. Pataki Ágnes
Telefon: 66/411-867
Email: titkarsag@szkirg.hu

Általános Iskola


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes:
Intézményegység vezető: Vég Gábor
Telefon: 66/411-222
Email: szkirgkaracs@gmail.com

Óvoda


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes:
Intézményegység vezető: Taróné Tyukodi Anikó
Telefon: 66/411-438
Email: ovodajantyik@gmail.com

Kollégium


Igazgató: Palatinus Pál
Általános Igazgató helyettes:
Intézményegység vezető: Tyukodi Marianna
Telefon: 66/411-867